Xtreme Poland Team

Page 1 of 43 123411 ... LastLast
  1. DEVIL K-ce
    DEVIL K-ce
    Powital,

    no to mamy nasza grupe w koncu Bedzie mozna wymienic jakies doswiadczenia, sztuczki, kruczki i dzielic sie fotkami z benchow. Bo jak znam zycie, kazdy z nas cos tworzy w domowym zaciszu ( lepiej, lub gorzej to wychodzi ) Ogolnie mila domowa atmosfera mam nadzieje bedzie Pozdro Panowie.
  2. FatAlbert
    FatAlbert
    ja również chciałbym, żeby była miła atmosfera

    pozdrawiam
  3. DEVIL K-ce
    DEVIL K-ce
    No i co tak cicho ? Nikt nic nie kreci ? Dzisiejsze efekty zabawy ...

    Celeron D 336 @ Vantage (pcmark) ; 26 minut katorgi dla biednego, starego preska, ale zloto na hw wpadlo. Latwo bylo, bo konkurencji nie ma

    Wynik, cale wielkie 1804 punkty

    http://hwbot.org/result.do?resultId=870834
  4. bartx
    bartx
    Ja dzisiaj dopiero kompa poskładałem po ostatniej burzy Commando i BQ550W dead, z tym, że zasilacz mam już nowy, a Commando niestety bez gwary... szkoda mi jak cholera takiej dobrej płyty. Jakiś P4 631 @ 5,4GHz na AC leży na biurku, a dojdzie jeszcze E5200 4,3GHz @ 1,4v orthos stable - pewnie je wrzucę pod DI jak tylko zrobię sobie jakiś przyzwoity kontener
  5. DEVIL K-ce
    DEVIL K-ce
    Hejka bartx, ten 5200 co kupiles to napewno myka te 4.3GHz @ 1.4v i w orthosie ;> Widzialem tego screena co dales w temacie o tych cpu i na nim jest wlaczony setfsb ; rozumiesz do czego zmierzam ?
  6. FatAlbert
    FatAlbert
    Devilek, spokojnie, rozkręci się [;
  7. KonradGT
    KonradGT
    Ja bym pokręcił bardzo, ale samemu mi sie taaaak nie chce ..
  8. G.Foyle
    G.Foyle
    Ktoś jest z Warszawy lub okolic?
    Można by sie gdzieś zebrać ze sprzętem i chłodzeniem
  9. FatAlbert
    FatAlbert
    z wawy to może nie jestem ale chętnie na coś grubszego sie pisze
  10. DEVIL K-ce
    DEVIL K-ce
    Ja do wawy akurat mam daaaleko, w sumie pol Polski bym musial smigac Ale z druga ekipa MOA 2009 + support bym cosik pokrecil. Na chwile obecna czekam na cpu, jak dojedzie to projekt X850XT nadal bede ciagnac ; grafa za 50 zl a zabawy tyle, ze nowe karty nie maja co skakac
Results 1 to 10 of 427
Page 1 of 43 123411 ... LastLast